۱۳۹۱ خرداد ۱۶, سه‌شنبه

مردی با 39 همسرمردی با 39 همسر که بزرگترین خانواده دنیا را دارد !


زیونا چانا (Ziona Chana) به همراه 39 همسر و 94 فرزند و 14عروس و 33 نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق مجزا دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ (Baktwang) در ایالت میزورام (Mizoram) هندوستان قرار گرفته است.


زیونا چانا همراه با همسران و فرزندانش

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


آقای چانا می گوید: من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است. من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


اداره این اردوگاه بزرگ و 181 نفره به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد. برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ، 60 کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است. آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با او زندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
 

یکی از همسران او می گوید : تمام اعضای خانواده معمولا همراه هستند و نظام این خانواده بزرگ بر اساس عشق و احترام متقابل به یکدیگر بنا شده و همگی برای آقای چانا احترام یکسانی قائلند.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


رینکمینی یکی از زنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند. او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد. چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید برای گسترش خانواده اش در آنجاست.


زیونا چانا با گروه 39 نفره همسران

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgارسال یک نظر